Welcome To  | kaZiak |

   

 

 
 

میخواهید ( فقط با یک ) عضویت ساده پولدار شید کلیک کنید.

 

 

میخوام یه منبع درامدی رو معرفی بکنم که نه وقت پرزنت شدن میخواد.... نه سرمایه گذاری میخواد ....نه غیر قانونیه..... نه نیاز به زبان انگلیسی داره..... نه نیاز به برقرار کردن تعادل داره..... فقط کافیه عضو بشید .... تا پولدار بشیدددد...در ضمن به اقتصاد کشور هم کمک میشه چون هیچ پولی خارج نمیشه ....مقاله زیر را بخوانید

 

استخدام رایگان در بزرگترین سایت درآمد زای ایرانی

 

با حقوق ثابت به صورت ماهیانه تا سقف 100 میلیون

درسته کمی غلو هست ولی ضرری نداره که عضو بشید

چون هیچ چیزی از شما نمیخواد

 

اگه دوست داری از یک شرکت ایرانی حقوق ثابت تا سقف 100 میلیون بگیری

 

****این مطالب را تا آخر بخوان****

 

یک کار کاملا قانونی که حقوق شما در آخر هر ماه درب منزل شما به صورت چک فرستاده میشود.

 

مطمئن باش که نه کلاه بر داری ونه سرکاری ویا ....

 

شرکت وننو یک شرکت تبلیغاتی در ایران اقدام به یک طرح جالب نموده البته طراح اولیه این طرح یک شرکت آمرکایی به نام Greenhorse میباشد.دراین طرح شما کافیست آدرس ایمیل و مشخصات فردی و علایق و مشخصات مکانی خود را بدهید تا ایمیلهای تبلیغاتی مربوط به شما به آدرس شما فرستاده شود.

این تبلیغات تمامآ از شرکتهای ایرانی میباشد که خود اطلاعات مفیدی در مورد شرکتها ایرانی به ما میدهد.

در این سایت شما نیازی به کلیک و یا خواندن ایمیلها ندارید چون در هر صورت به شما همان حقوق پرداخت میشود. در واقع این شرکت پیرو تبلیغات هدفمند میباشد.

 تنها کاری که میبایست انجام دهید 10 نفر زیر مجموعه معرفی کنید.در آمد این شرکت از راه تبلیغات میباشد.شما با ثبت نام در واقع به این شرکت اجازه فرستادن ایمیلهای تبلیغاتی آن هم بر اساس اطلاعات مکانی و علایق تان را میدهید.

 

این سیستم چطور کار می کند ؟ خیلی ساده !!

۱ -رولینک زیر کلیک کنید و عضو شوید

http://vnnu.com/fa?111119707

 

قدم 2. عضو بگیرید .

قدم 3. درآمد و حقوق ثابت بطور ماهیانه دریافت کنید !

 

 

با عضویت چیزی رو از دست نمیدید........تازه اگر هم خواستید میتوانید عضویتتان را لغو کنید......

پس فرصت را از دست ندهید.......

 

 

برای مطالعه بیشتر

پاسخ به سوالاتی که اکثرا پرسیده می شوند

--------------------------------------------------------------------------------

وننو چسیت ؟
وننو اولین سایت کاملا رایگان است که بابت عضویت و معرفی عضو و با هدف کمک به اقتصاد ملی به شما درامد ثابت پرداخت می کند. این سیستم کاملا رایگان است و بر خلاف بسیاری از سیستمهای کاملا قانونی است .


چرا من باید عضو شوم ؟
زیرا با عضویت به شما پول پرداخت می شود. اگر درامد بیشتری می خواهید تنها کاری که باید انجام دهید معرفی سایت به دوستان و دارا شدن عضو بیشتر است. عضو کردن 10 نفر در سیستم کار آسانی است . سپس به این افراد کمک کنید تا هر کدام مانند شما 10 نفر دیگر را عضو خود کنند. وقتی که شما دارای 10 عضو شدید و هر کدام از عضوهایتان دارای 10 عضو شد و به همین ترتیب تا 6 مرحله . شما مشاهده می کنید می که دارای یک میلیون عضو هستید! بله بیشتر از یک میلیون زیرا شما محدود به 10 نفر نیستید. فرمول محاسبه یک میلیون آسان است : 10 x10x10x10x10x10 برابر است با 1,000,000


چکار باید انجام دهم تا "حقوق ثابت " به من پرداخت شود ؟
بسادگی یک نفر را عضو خودتان کنید! زیرا وقتی شما عضو شدید شما دارای یک لینک با شماره مخصوص هستید که از طریق لینک خودتان می توانید دوستان خود را تشویق به عضویت کنید. بلا فاصله شما بابت عضو کردن دوست خود و همینطور عضوهای دوست دوستتان درامد ثابت خواهید داشت !


آیا این سیستم جهانی است ؟
بله! هر شخصی از هر ملیتی و از هر کشوری می تواند درخواست دعوت نامه برای عضویت داشته باشند و تمامی پرداخت ها برای راحتی شما به ریال محاسبه می شود .


منظور شما از "پرداخت تا 6 مرحله " چیست ؟
پرداخت تا 6 مرحله به این معنی است به شما بابت هر عضو که توسط شما و یا عضوهای شما تا 6 مرحله پول پرداخت می شود. اگر شما خودتان 10 نفر را عضو کنید پس شما دارای 10 نفر در مرحله 1 هستید .
همینطور هرکدام از این 10 نفر اگر 10 نفر دیگر را عضو کنند پس شما دارای 100 نفر در مرحله سوم هستید و البته مجموع کل برابر 10 نفر در مرحله 2 و 100 نفر در مرحله 3 است یعنی شما کلا از مرحله 1 تا 3 110 نفر دارید و همینطور تا مرحله 6


مرحله 1 10 - 10 نفر
مرحله 2 100 - 10 هر کدام
مرحله 3 1000 - 10هر کدام
مرحله 4 10000 - 10 هر کدام
مرحله 5 100000 - 10 هر کدام
مرحله 6 1000000 - 10 هر کدام

آیا می توانم چند حساب داشته باشم ؟
داشتن چند حساب بشدت ممنوع است . شما می توانید فقط یک بار و یک حساب داشته باشید .


چه وقتی به من پرداخت می شود ؟
درامد و سهم شما پس از 60 روز بعد از اینکه در ماه جاری در خواست نمودید به صورت چک به آدرس شما پست می شود. زمانی که دارای 100 هزار تومان در حساب خود شدید می توانید تقاضای ارسال چک بنمایید


آیا نیاز است که ایمیل من فعال باشد ؟
در واقع اگر ایمیل شما فعال نباشد شما نمی توانید تقاضای چک بنمایید. چون برای درخواست چک باید از همان ایمیلی که هنگام ثبت نام استفاده کردید تقاضا کنید .


حداقل سن برای عضو شدن چقدر است ؟
شما بایستی بالای13 سال باشید. همینطور اگر شما زیر 18 سال هستید نیاز به اجازه والدین دارید ,


آیا اگر من روی اگهی ها کلیک کنم پول بیشتری بدست می آورم ؟
خیر . کلیک کردن باعث بیشتر شدن درامد شما نمی شود. شما باید روی اگهی کلیک کنید که برای شما جالب است وگرنه وقت خود را هدر داده اید !.


آیا این سیستم محدود به ویندوز است ؟
خیر, تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب ایمیل است .
ایا می توانم از چند کامپییوتر استفاده کنم ؟
جواب کوتاه بله است . و جواب بلد اینست که این کار باعث افزایش درامد نخواهد شد.


آیا من باید پولی پرداخت کنم ؟
خیر. این سیستم کاملا رایگان است و شما نیاز به خرید و یا پرداخت پول ندارید..


منظور شما از ANTI-SPAM Policy چیست ؟
ما بشدت فرستادن هرزنامه و یا ایمیل های ناخواسته به هر شکلی را ممنوع می کنیم. اعضایی که با فرستادن هرزنامه فعالیت کنند حساب انها بسته می شود و تمامی اعضای وی به فرد معرف وی انتقال می یابد و همینطور درامد پرداخت نشده ظبط می شود .


آز کجا بدانم که چقدر درامد کسب کرده ام ؟
با ایمیل و رمز ورود به قسمت ورود اعضا وارد شوید سپس بروی منوی جساب را کلیک کنید .
سپس شما می توانید وضیعیت درامد خود را ببینید .


چطور می توانم حساب خود را لغو کنم ؟
پس از ورود به قسمت اعضا روی سرویس اعضا کلیک کنید و سپس گزینه لغو کردن حساب را انتخاب کنید .

---------------

چگونه بايد شروع به كار كنيم يعنئ كئ به ما لينك مئ دهند ؟ در حالئ كه الان چند روزه كه من ثبت نام كردم ولئ هيچ ايميلئ برائ من نیامده است ؟

لینک شما را می توانید پس از وارد شدن به حساب خود ببینید. برای وارد شدن به حساب خود روی منوی ورود کلیک کنید و ایمیل و رمز ورود خود را وارد کنید . چنانچه اطلاعات ورود را به درستی وارد کنید وارد حساب خود می

چطور بفهمم که اصلا عضو هستم یا نه ؟

اگر رمز ورود به ایمیل شما ارسال شد . یعنی شما عضو هستید که رمز به ایمیل شما ارسال شده است. و می توانید با وارد کردن رمز و ایمیل خود در صفحه ورود این موضوع را امتحان کنید

تا کنون رمز به ایمیل من ارسال نشده؟

ایا شما ایمیل دعوت نامه را دریافت کردید ؟
اگر جواب مثبت است .آیا روی لینک فعال سازی کلیک کرده اید ؟ آیا بعد کلیک به سایت وننو به منتقل شده اید و اطلاعات عضویت را کامل وارد کرده اید ؟ تنها پس از طی مراحل گفته شده رمز ورود به ایمیل شما ارسال می شود .

توجه : گاهی ایمیل بجای اینکه داخل صندوق Inbox برود به صندوق Bulks می رود. بنابراین صندوق Bulks یمیل خود را نیز ببینید .
در نهایت برای اینکه خیال شما راحت بشود می توانید در صفحه ورود روی لینک رمز خود را فراموش کرده اید ؟ کلیک کنید. تا با وارد کردن ایمیل خود رمز ورود مجددا به ایمیل شما ارسال شود .
توجه: تنها در صورتی که قبلا عضو شده باشید رمز به ایمیل شما ارسال می شود و معلوم می شود که شما عضو هستید وگرنه پیامی دریافت می کنید که می گوید ایمیل مورد نظر پیدا نشد و این پیام تنها دو علت دارد. یا شما عضو نیستید و یا ایمیل خود را اشتباه وارد کرده اید .اينكه افراد روئ كالائ مورد نظر ما كليك كنند منظور كدام كالاست ؟ و منظور از اينكه بايد بابت آگهئ هزينه پرداخت كنيم چيست و چقدر است ؟
باز هم تاکید می کنیم سایت کاملا برای اعضا رایگان است و ما تقاضای هیچ پولی از اعضا نمی کنیم. هزینه اگهی مربوط به شرکتهایی است که به ما بابت معرفی کالای و یا خدمات آنها پول می پردازند. در حقیقت ما با فرستادن ایمیل تبلیغاتی کالاو یا خدمات آنها را تبلیغ می کنیم و قسمتی از پول دریافتی به شما پرداخت می شود. در ضمن درامد شما فقط به خاطر دارابودن عضو و عضویت در وننو است و ما هیچ گونه پولی بابت کلیک به اعضای سایت نمی دهیم. البته ما بابت کلیک از اگهی دهندگان محترم پول می گیریم. شما فقط باید روی ایمیلهایی کلیک کنید که برای شما جالب است و گرنه وقت خود را بابت کلیک کردن هدر داده اید. دفت کنید که سیستم ما دقیقا افراد علاقمند را به اگهی دهنده معرفی می کند و این یعنی بازاریابی موفق . چون اگهی دهنده بابت نمایش اگهی پولی پرداخت نمی کند و فقط بابت کلیک آنهایی که به محصول انها علاقمند پول می پردازد .

چگونه مئ شود ایمیل بيشترئ دريافت كرد ؟ با توجه به اينكه گفتيد كه با دريافت ايميل بيشتر پول تعلق مئ گيرد پس عضو گيرئ برائ چيست ؟ يعنئ طبق اين حرف يه دو طريق مئ شود پورسانت گرفت ؟

تعداد ایمیل ربطی به درامد شما ندارد . درامد شما فقط به تعداد عضو های شما بستگی دارد. چون احتمال وجود فرد علاقمند به خدمات و یا کالای اگهی دهنده بیشتر می شود. تمام سعی ما این است که ارتباط مستقیم بین مراکز تولید و مصرف کننده بوجود بیاوریم. طوری که به نفع همه باشد. هم مصرف کننده با محصولات و خدمات اگهی دهنده اشنا شود و محصول مورد علاقه را بیابد و هم تولید کننده مشتری های واقعی را با هزینه کمتر پیدا کند. و در نتیجه به نفع ما به عنوان رابط و تولید کننده و مصرف کننده همه و همه است .


آيا مئ توان به صورت تلفنئ يا حضورئ با شما ارتباط داشت؟
خیر - برای سهولت و پاسخگویی به همه ما فقط از سیستم ایمیل استفاده می کنیم. برای تماس با ما از فقط از طریق صفحه تماس با ما اقدام کنید .

چرا به بعضی ایمیلها جواب داده نمی شود ؟
ما به همه ایمیلهایی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال شده باشند جواب می دهیم . توجه کنید سیستم جلوگیری از هرز نامه ایمیل های که به شکل دیگر فرستاده شوند را حذف می کند . بنابراین لطفا از برگشت Replay و یا فرستادن ایمیل به میزبان وب و یا روشهای دیگر خود داری کنید .

من برائ شروع كار دقيقا بايد چه كارئ انجام دهم ؟ اگر مئ شود كامل و دقيق برايم بگوييد

بطور خیلی خلاصه در سایت عضو شوید سپس لینک مخصوص خود را به دوستان خود بدهید و سایت را معرفی کنید .

چطور رمز ورود خود را عوض کنم ؟
ابتدا منوی ورود را کلیک کنید. سپس روی منوی رمز خود را فراموش کرده اید کلیک کنید. سپس ایمیل خود را که هم اکنون در سایت عضو هستید را وارد کنید و روی دکمه ارسال رمز کلیک کنید .
توجه رمز بطور اتوماتیک انتخاب می شود. توجه اگر ایمیل شما از سرویس های رایگان نظیر یاهو و یا گوگل است ممکن است رسیدن ایمیل مدتی طول بکشد .


--
....::::: Masoud Jalili  :::::...
<<<<<   Good  Luck   >>>>>

wWw.kaZiak.CoO.iR